Usługi

projektowanie domów
adaptacje projektów
kierownik budowy
nadzór budowy
przegląd obiektów budowlanych
ekspertyza techniczna
sprzedaż projektów

Zasięg

  • śląskie

Kredyty

Jak wybrać najlepszy kredyt?
Wybierz sprawdzonego doradcę.

więcej

O firmie

Biuro Projektowe INWESTCAD swą działalność rozpoczęło w lutym 2010r. i działa nieprzerwanie do chwili obecnej. Obszarem działalności firmy jest głównie rynek lokalny obejmujący teren powiatu kłobuckiego oraz powiatów ościennych.
Właścicielem biura jest Tomasz Cybiński posiadający tytuł mgr inżyniera budownictwa. Właściciel biura to osoba mająca doświadczenie i wiedzę techniczną zdobytą przy projektowaniu i nadzorowaniu budów na przestrzeni kilkunastu lat pracy w zawodzie. 

Posiadający uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń oraz legitymujący się przynależnością do Śląskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Długoletni pracownik korpusu służby cywilnej w administracji państwowej mający wiedzę z zakresu przepisów Prawa budowlanego i aktów pokrewnych.
Biuro oferuje usługi w zakresie projektowania architektonicznego i konstrukcyjnego. W szczególności wykonuje: projekty indywidualne budynków mieszkalnych, gospodarczych i innych, ale prowadzi również sprzedaż i adaptację projektów typowych, nadzory budowlane, wykonuje oceny i ekspertyzy stanu technicznego budynków oraz okresowe przeglądy stanu technicznego obiektów.

Dbamy o wysoki poziom obsługi, jakość relacji i zadowolenie każdego klienta. Firma INWESTCAD w relacjach z klientami, bierze pod uwagę Ich indywidualne potrzeby i oczekiwania o czym świadczy stale rosnąca sieć zadowolonych klientów skłonnych polecać nasze produkty i usługi. 

Biuro Projektowe ,,INWESTCAD" prowadzi szeroki zakres usług projektowych począwszy od koncepcji architektonicznych poprzez projekt budowlany, a skończywszy na pełnieniu funkcji kierownika budowy i pomocy przy kompletowaniu dokumentów wymaganych przy oddaniu budynku do użytkowania. Na życzenie klienta dla oszacowania kosztów przedsięwzięcia do dokumentacji projektowej sporządzane są kosztorysy uproszczone. W przypadkach wymaganych przepisami projekty uzgadniane są z rzeczoznawcami ds. sanitarno-higienicznych, bhp i ergonomii, a także zabezpieczeń przeciwpożarowych. Główny trzon działalności stanowią projekty z zakresu budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego i zagrodowego, ale po uzgodnieniu z klientem wykonywane są również niektóre projekty budynków usługowych, handlowych, produkcyjnych, rekreacyjnych i magazynowych.